Sezon się kończy, zaraz zaczyna się nowy

10
fot. Rich Sugg / Newspix.pl
fot. Rich Sugg / Newspix.pl

To już koniec – w końcu – fani Lakers. To już koniec, przynajmniej na chwilę, fani Boston Celtics i Orlando Magic.

Wszyscy trzej finaliści z 2009 i 2010 roku są dziś w dolnej szóstce ligi. Dwaj z nich znaleźli się tam przez kapryśnego centra bez hook-shotu, trzeci z powodu cyklu w jakim toczy się życie klubów NBA.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSezon na Finiszu: Poznaliśmy pary pierwszej rundy playoffs
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (61): Podsumowanie sezonu, całego, wszystko, na raz

10 KOMENTARZE

 1. Święte słowa! Nareszcie koniec! Czas zacząć oglądać prawdziwą rywalizację na najwyższym poziomie. Szkoda tylko,że bez Suns i z Hawks.
  Przez artykuły Sebastiana i hype jaki urósł nie mogę doczekać się loterii i kolejnego sezonu w którym będziemy mieli okazję obejrzec tych młodych graczy, którzy mają odmienić ligę. Swoją drogą kiedy loteria?

  Lubię to: 0
 2. Maćku mam pytanie trochę z innej beczki. Na łamach „MVP BASKETBALL” dwa lata z rzędu był Twój Top 100 graczy (krótka notka o każdym zawodniku). Przyznam, że bardzo ciekawie zrobione. W zeszłym roku z tego co kojarzę już nie było owego zestawienia. Czy może planujesz w „niedalekiej przyszłości” wykonać ponownie Swoje subiektywne TOP 100???

  Lubię to: 0
 3. Macie może link do artykułu albo jakąś stronkę jak „działa” cały draft z tymi zastrzeżonymi niezastrzeżonymi i własnymi pickami? Znalazłem coś takiego http://basketball.realgm.com/nba/draft/future_drafts/detailed
  ale tu jest tylko spis tych picków (swoją drogą super sprawa). A chciałbym coś w stylu dokładnego opisu. Mniej więcej wiem/domyślam się jak to działa ale chciałbym dokładniej ;)

  Lubię to: 0