Sezon na Finiszu: Knicks jeszcze walczą. Bulls w Top3. Bobcats znowu za Wizards

2
fot. AP Photo
fot. AP Photo

W Nowym Jorku nadal nie tracą nadziei na playoffs. Hawks co prawda wygrali wczoraj na Brooklynie, ale Knicks przywożą zwycięstwo z Toronto, które trzyma ich przy życiu. Cały czas mają dwa mecze straty do ósmego miejsca i jeszcze teoretyczne szanse, żeby wyprzedzić drużynę, której management wolałby znaleźć się w loterii do draftu.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułNowojorskie impresje – 769… czyli TORtilla utkana z porostów…
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (57): Chwała Koreju

2 KOMENTARZE

  1. Myślę że ani Bobcats, ani Wizards nie są w najmniejszym stopniu zagrozić w całej serii Pacers(będącym w kryzysie). Oba zespoły męczą się z zespołami tankującymi, więc Indiana mimo wszystkich swoich obecnych problemów powinna sobie poradzić w max 5 meczach. Ta jedna porażka będzie spowodowana super meczem Ala Jeffersona lub Marcina Gortata :D

    Lubię to: 0
  2. A Indiana się nie męczy ze słabeuszami? Właśnie zarówno Bobcats jak i Wizards powinny „bić” się ze sobą o 7 miejsce, bo na ten moment trudniej o zwycięstwo będą miały z Chicago niż z Pacers.

    Lubię to: 0