Bardzo prosta symulacja Playoffów 2014

7

Kobe Bryant, Derrick Rose

Po wczorajszym meczu Oklahoma City Thunder (55-19) mają dwie porażki więcej niż San Antonio Spurs (59-17), ale jako że są w posiadaniu tie-breakera technicznie jest to różnica jednej przegranej. Jednak do końca sezonu Thunder rozegrają 5 z 7 ostatnich spotkań na wyjeździe, trzy z nich to wyjazdowe back-2-backi, dwa z tych drugich meczów back-2-back to wizyty w Houston i u Clippers. Do tego dochodzą jeszcze wyjazdowe mecze w Phoenix i w bądź-co-bądź Indianie. A – i jeszcze jedno – Russell Westbrook ma być nadal oszczędzany w meczach back-2-back.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: OKC kończą sezon 4-0 ze Spurs i o długość ręki, Dallas pokonali Clippers w LA
Następny artykułKolejny game-winner Beala w MSG, Knicks jednak poza playoffs?

7 KOMENTARZE

  1. „Po wczorajszym meczu Oklahoma City Thunder (55-19) mają dwie porażki więcej niż San Antonio Spurs (59-17), ale jako że są w posiadaniu tie-breakera technicznie jest to różnica jednej przegranej.”

    Technicznie nadal jest to różnica dwóch przegranych, bo żeby wykorzystać tie-breaker, to jak sama nazwa wskazuje trzeba mieć taki sam bilans :)

    Lubię to: 0