WojBomb: Joel Embiid przystąpi do Draftu 2014! UPDATE. Joel tweetuje: nie ma jeszcze decyzji

20
fot. The Associated Press
fot. The Associated Press

Jeżeli jeszcze nie zacząłeś tankować w swoich ligach dynastycznych Fantasy, możesz dziś zmienić zdanie. Nie ma obecnie na świecie gracza, którego autor tego postu chciałby oglądać więcej niż 20-letniego Kameruńczyka z uczelni Kansas. To nic – nie ma dziś na świecie drugiego takiego gracza jak Joel Embiid.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułNowojorskie impresje 764… czyli zagubieni w akcji…
Następny artykułPłacze LeBrona Jamesa #3: faul niesportowy łokciem na Hibbercie

20 KOMENTARZE

  1. To dopiero teraz zacznie się tankowanie. Oczywiście, nikt nie przebije Bucks i ’76ers ale czy reszta tankującej elity zaliczy już same porażki? Myślę że na 6graczu moglibyście zrobić terminarz i/lub typowanie na końcową odwróconą tabelę ;)

    Lubię to: 0
  2. GMowie którzy będą wybierali z nr 1 mają nie lada zagwozdkę. Draft jest silny. Można wyciągnąć świetnych graczy. Joel jest ekstra ale ma red flag. Ciekawe czy nie wystraszy to GMów, bo mogą mieć drugiego Hakeema albo drugiego Odena.

    Lubię to: 0