Kogo masz w Sweet 16 w czwartek? + Przerwa Na Żądanie EXTRA

1
fot. AP Photo/Lenny Ignelzi
fot. AP Photo/Lenny Ignelzi

Od poniedziałku był spokój. Trzy dni posuchy dla fanów koszykówki akademickiej. Sweet 16. To nie Twoje słodkie urodziny, ale kolejna faza NCAA Tournament, przy której wiem, że sezon naprawdę, naprawdę, naprawdę dobiega końca. To kurewsko smutne, a ton mojej buńczucznej wypowiedzi jest chyba w miarę uzasadniony.

Żałuję, że sezon NCAA nie jest dłuższy, że nie trwa do np. końca maja, ale wtedy wszystko dublowałoby się z Playoffami, a zawodnicy mieliby mniej czasu na przygotowanie się do Draftu. Słodka Szesnastka w tym roku będzie gościła kilka zespołów, które nieoczekiwanie tam dotarły. Memphis, Nowy Jork, Anaheim, Indianapolis – cztery miasta, które przejdą przez rundy Sweet 16 i Elite 8, a potem cały taniec zakończy swoje podrygiwania w Arlington.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPłacze LeBrona Jamesa #3: faul niesportowy łokciem na Hibbercie
Następny artykułFlesz: Aldrige wrócił i to jak, Blake oddirkował Dirka w Dallas, 76ers „wygrali” 26 meczów z rzędu

1 KOMENTARZ

  1. Seba obejrzałem w koncu arizone z san diego – świetny mecz, ale wlasnie mialem identyczne skojarzenia o davisie ze t lo wczesny Khawi – naet poruszaja sie w podobny, charakterystyczny sposób. San Diego bardzo dobrze się oglądało – waleczna, szybka drużyna.

    Lubię to: 0