LeBron trafił game-winnera, Bosh miał kluczowy blok

0
fot. NBA League Pass
fot. NBA League Pass

Sobotnia porażka Heat w Nowym Orleanie była ich siódmą w ciągu 11 meczów i kolejną przeciwko słabej drużynie z ujemnym bilansem. Kryzys w Miami się pogłębiał i narastała też frustracja wśród zawodników. Chris Bosh nie wytrzymał i w ostrych słowach skrytykował postawę swojego zespołu.

„Nie rozmawiamy o tym, nie wyrażamy żadnych emocji w szatni czy na boisku, ale trzeba to wreszcie zaznaczyć i myślę, że będę pierwszym który powie, że ssiemy. Porażka? Nikt nie jest zawiedziony. Wygrana? Nikt się nie cieszy. Nie ma pasji. Nie ma niczego, a ja tylko chcę, by coś zaiskrzyło, by pojawiło się cokolwiek. Jeśli jesteś wściekły, wyraź to. Jeśli jesteś wkurzony, nie ukrywaj tego. Potrzebujemy dialogu, a nie duszenia wszystkiego w sobie. Robimy to cały sezon, ale musimy to w końcu wyrzucić z siebie. Trzeba to zmienić, bo w innym razie będziemy oglądać walkę o mistrzostwo w domach.”

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWeak Ranking (4): Lose yourself
Następny artykułFlesz: Indiana-Chicago 2-2, plecy LeBrona mają się lepiej, Phoenix Suns z powrotem w Top8