Lucas był gotowy do bójki z Garcią na zakończenie blowoutu w Houston

5
fot. NBA League Pass
fot. NBA League Pass

Rockets wykorzystali przyjazd Jazz do Houston i przerwali swoją serię trzech kolejnych porażek. Dwight Howard opuścił to spotkanie, ale mógł spokojnie odpoczywać lecząc lewą kostkę, bo jego koledzy zgodnie z oczekiwaniami zniszczyli najgorszą drużynę Zachodu. W drugiej połowie było już dawno po meczu, a w czwartej kwarcie gra była jedynie o to, czy gospodarze wygrają różnicą 40 punktów. Jazz udało się przed tym uchronić po koszu Rudy’ego Goberta na 14 sekund przed końcem i już nic więcej nie miało się wydarzyć. Ale to właśnie na samym finiszu na boisku pojawiły się największe emocje, jakich wcześniej przez 48 minut nie oglądaliśmy.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykuł30 dni do końca sezonu regularnego: Mavericks zaczynają serię, mecze przerwy Westbrooka. Czy jesteśmy gotowi na cudowny run Cavaliers?
Następny artykułFlesz: Kevin Durant MVP? Duże zwycięstwo Atlanty, przerwana passa LAC

5 KOMENTARZE

  1. @ Beam
    Cały świat go za to zapamięta.

    @Szwarc – gratuluje spostrzegawczości :-). Dobre. Mój „bohater” jest w 21 sekundzie. Jeden, jedyny gracz Rockets poderwał się z ławki i pobiegł na miejsce bójki/zamieszania. Nawet jak nie oglądaliście meczu/skrótu/ww. linka i tak wiecie kto to był :D :D. Miał szczęście, ze już zabrzmiała syrena.

    Lubię to: 0