Raport: Kontuzja Kyrie’go Irvinga może zakończyć jego sezon

1
fot. NBA League Pass
fot. NBA League Pass

Cavaliers w tym sezonie mieli już wiele różnych zakrętów, kiedy raz wpadali w kryzys i wydawało się, że wypadają z wyścigu o playoffs, a innym razem łapali wiatr w żagle i wracali do walki o ósemkę. Ostatnio rozegrali dwa bardzo dobre mecze i zanotowali ważne wyjazdowe zwycięstwa, co pomogło im wyprzedzić Pistons w tabeli i dalej marzyć o grze w postseason. Wczoraj kończyli swoją krótką wyprawę po Zachodzie i zostali sprowadzeni na ziemię przez gorących w ostatnim czasie Clippers, którzy przedłużyli swoją serię zwycięstw. Ale sama porażka to nic, przy tym, że istnieje duże ryzyko iż stracili Kyrie’go Irvinga. Lider gości pod koniec pierwszej kwarty doznał kontuzji i nie wrócił już do gry. Po spotkaniu nie rozmawiał z dziennikarzami, a dopiero dzisiaj przejdzie szczegółowe badania, ale już pojawiają się doniesienia, że to może być dla niego season-ending injury.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Wielka niedziela w NBA, 11 zwycięstw z rzędu Clippers, już 10 San Antonio, Splash Brothers błysnęli w Portland, 40/21 Davisa
Następny artykułO spornych sytuacjach w gorącym meczu Rockets–Heat i o 'dachu’, którego nie było

1 KOMENTARZ

  1. Znacie może jakąś dobrą stronę ze statystykami typu season-high, carier-high? Np jakbym chciał się dowiedzieć jaki jest najlepszy rezultat asyst Duranta albo Ricky’ego Rubio (przykłady) w jednym meczu?

    Lubię to: 0