Szybki (piątkowy) zrzucik: Wiggins zatrzymany. Parker, Randle i McDermott grają dalej

5
fot. The Associated Press
fot. The Associated Press

Terminarz NCAA w zasadzie od początku tego tygodnia stał się dla mnie wyznacznikiem życia oraz układania sobie wolnego czasu, którego jest zdecydowanie za mało. Praca, córka i żona (żona i córka), obowiązki domowe. Nie narzekam, jest naprawdę dobrze, ale pomyślałem, że przed samym NCAA Tournament będę musiał zakupić duże opakowanie kawy (w zasadzie już to zrobiłem) oraz zgrzewkę jakiegoś energetyka (najlepiej smakowego – dopiero to zrobię).

Najbliższe dwa, prawie trzy tygodnie będą ostatnią prostą mojego (tak, mojego!) sezonu, który zakończy się 7 kwietnia w Arlington (Teksas).

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSteve Nash: Pieniądze mają znaczenie
Następny artykułJames Dolan największym niebezpieczeństwem Phila Jacksona

5 KOMENTARZE

  • Bo miał sezon w kratkę, ale ostatnie trzy/cztery mecze bardzo fajne. Oczekiwano od niego więcej w sophomore year, szczególnie po odejściu Burke’a i Hardawaya Jr. Tym czasem Stauskas jest gwiazdą Michigan…

   Lubię to: 0
  • Trzeci jest Lionel Simmons – 3217. To 139 punktów różnicy, więc McDermott musiałby uzbierać 140 oczek przed odpadnięciem z NCAA Tounament. Będzie ciężko, chyba, że Creighton zajdą do Elite 8. Dougowi potrzebne będą co najmniej cztery mecze na poziomie 35 punktów. Jeden może zrobić dzisiaj w finale Big East. Zostają trzy/cztery w NCAA Tournament – secound round, third round, Sweet 16, Elite 8. Naprawdę spore wyzwanie, ale Creighton mogą sprawić niespodziankę.

   Lubię to: 0
   • Dzięki za odpowiedź Seba ;)
    Dzisiaj Doug dorzucił 27 punktów do swojego dorobku, szkoda że w pierwszej połowie był zimny na dystansie, byłoby więcej punktów i może wygrana Creighton.

    Lubię to: 0