Raport: Phil Jackson i Knicks mają porozumienie, finalizują kontrakt

4
fot. NY Post
fot. NY Post

Wygląda na to, że Phil Jackson nie podziela naszych obaw co do jego współpracy z Jamesem Dolanem i naprawdę zamierza wrócić do drużyny, w której grał przez większość swojej kariery. Już w poprzednich dniach mówiło się, że jest blisko takiej decyzji, a dzisiaj mamy dwa raporty, które donoszą, że podpisanie kontraktu to już tylko kwestia czasu.

Na początek Chris Broussard z ESPN o tym, że umowa jest na etapie finalizacji.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: 42 punkty Duranta z Houston, debiut Bynuma w Indianie
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (44): Nasza prosta historia

4 KOMENTARZE

    • Phil w NYK znaczy się Melo zostaje. Czy zatrudnienie Phila będzie miało dużo większe plusy – wątpię. Chociaż, jeżeli dostanie dużą niezależnośc, to lepszy Jackson niż Dolan. Pytanie o ile??

      Lubię to: 0
  1. Skończy się tym że Melo podpisze nowy kontrakt a Master Zen odejdzie z klubu ze względu na różnice dzielące Go z właścicielem. Phil na „do widzenia” przytuli kolejny mln $$ tłumacząc się że właściciel jest niereformowalny a Dolan będzie zadowolony bo jego gwiazda została w klubie.

    Lubię to: 0