Raport: Phil Jackson zaakceptuje ofertę Knicks. Woj-raport: to jeszcze nic pewnego

2
fot.  Brian Cahn / Newspix.pl
fot. Brian Cahn / Newspix.pl

Podczas gdy Phil Jackson nadal zastanawia się jak odpowiedzieć na ofertę Knicks, my cały czas zastanawiamy się na ile realne jest jego zainteresowanie pracą w Nowym Jorku. Czy on naprawdę poważnie myśli o tym, żeby dołączyć do drużyny rządzonej przez Jamesa Dolana? Czy wierzy, że z takim właścicielem jest w stanie podejmować niezależne decyzje i zbudować solidne fundamenty silnego zespołu? Czy naprawdę chce wejść w ten bałagan? Perspektywa powrotu do Nowego Jorku może być dla niego kusząca, tak samo jak stworzenie zespołu prawie od podstaw w 2015, ale czy to jest to czego szuka? Wcześniej decydując się na przyjęcie posady head coacha zawsze wybierał drużyny, w których były odpowiednie warunki do walki o mistrzostwo. Czy teraz jego dobre rozeznanie sytuacji zostało przysłonięte przez chęć sprawdzenia się w nowej roli/ chęć powrotu do NBA/ brak innych ofert/ wysokie zarobki jakie mogą zaproponować mu Knicks?

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułTony Brothers – bądźmy sobie wszyscy braćmi, czyli playoffs coraz bliżej
Następny artykułFlesz: 37 punktów Griffina przeciwko Suns i pięści Tuckera, Heat pokonali Wizards, career-high zbiórek Gortata

2 KOMENTARZE