W poszukiwaniu dobrego picku: Denver Nuggets

6
fot. The Associated Press
fot. The Associated Press

Przyznam się, że nieco przysnąłem z całym cyklem i w rozliczeniu tygodni jestem w plecy jakieś… 7-8 zespołów, więc trzeba wracać na szlak oraz trochę pospekulować, kto będzie na kogo polował w czerwcu 2014 – oczywiście na razie tylko teoretycznie.

W Denver mogą zapomnieć o Playoffach i chyba nie tak włodarze klubu wyobrażali sobie ten sezon. Trochę nowy sezon z nowym coachem Brianem Shawem, który eksperymentował, momentami mieszając kilka filozofii trenerskich. Shaw dopiero raczkuje jako główny szkoleniowiec i jasne, ma już teraz ogromną wiedzę jeszcze z Lakers i Pacers, ale w październiku 2014 Nuggets będą musieli nadać sobie nowy ton.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykuł42 dni do końca sezonu regularnego: Honey moon is over dla Phoenix Suns?
Następny artykułRaport: Lakers nie zwolnią Steve’a Nasha, czekają na offseason 2015

6 KOMENTARZE

    • Widzisz, przez NCAA przesypiam takie niuanse :/ McDermott pójdzie raczej w Top 20. Dziesiątka może być za mocna. Dla mnie to gracz na Top 10, ale skauci zrobią i tak swoje.

      Lubię to: 0