Raport: Grizzlies i Wolves rozmawiają o wymianie

4
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Grizzlies i Wolves w tym momencie znajdują się tuż za pierwszą ósemką Zachodu, odpowiednio na miejscach dziewiątym i dziesiątym, ale mają nadzieję na dużo lepszą drugą część sezonu i awans do playoffs. Swoje szanse chcą zwiększyć wzmacniając się przy okazji trade deadline i jak donosi Adrian Wojnarowski z Yahoo Sports, rozmawiają ze sobą na temat możliwej wymiany.

Memphis Grizzlies dyskutują warunki wymiany z Minnesotą Timberwolves opierającej się na skrzydłowym Chase’ie Budingerze i JJ Barei, jak informują źródła.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułRaport (spekulacja?): Carmelo Anthony może dołączyć do Miami Heat
Następny artykułBrooklyn Nets próbują pozyskać Jarretta Jacka i Jordana Hilla

4 KOMENTARZE

  1. tak swoja droga, wolves i cavs to najgorsze miejsca do grania w NBA, nigdy nikt tam nie zbuduje mistrzowskiej druzyny. fatalni gms, beznadziejne drafty, pogoda, zadupie i nie wiem co jeszcze. nie dziwi, ze lebron i kg stamtad zwiali, a w kolejce czeka love (idzie do lakers)

    Lubię to: 0
  2. Niech Wolves wreszcie przehandlują Pekovica lub Love, bo tam jest tak wielka dziura pod koszem, że aż wstyd patrzeć. Muszą być jacyś obrońcy. Nawet jak wzięli świetnego defensora Moute, to i tak tam Nim nie grają…bezsens totalny…

    Lubię to: 0