Draft Ranking (10): Wiggins oddycha, Embiid nic nie wie, a Ennis to sleeper w loterii

2
fot. The Associated Press
fot. The Associated Press

Z tygodnia na tydzień jesteśmy świadkami wybuchowych występów graczy, którzy wraz ze startem stycznia nieco się zablokowali.

Dlatego po długiej przerwie wraca na tron Andrew Wiggins, który zaliczał ostatnio monstrualne występy dla Kansas, a ci byli niepokonani w mocnej Konferencji Big 12. Jak to w przypadku Wigginsa, obserwujemy wzloty i upadki, ale jego potencjał staje się dla skautów coraz cenniejszy.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSilver nie jest fanem one-and-done
Następny artykułGoran Dragic udowodnia, że powinien być w All-Star Game

2 KOMENTARZE

  1. bez Dante Exuma ?:) Tzn że Australia to na razie Exum poza rankingami, ale na radarze trzeba bo mieć. Pamiętam, że coś takiego Seba tłumaczyłeś, że nie uwzględniasz gościa, bo nie oglądasz go na codzień, tak?

    Lubię to: 0
    • Tak, bo nie gra w NCAA. Byłoby nie fair, gdybym pisał jakieś pierdoły nie oglądając gościa. Kto jak kto, ale ja doskonale o nim pamiętam :) Jest u mnie w Top 5 prywatnie :)

      Lubię to: 0