Dniówka: Duża noc w NBA + Mike Woodson może zostać zwolnony

8
fot. MediaPunch Inc. / Newspix.pl
fot. MediaPunch Inc. / Newspix.pl

Ostatnia noc w NBA nie była czymś o czym możnaby długo opowiadać, ale za to dziś aż 12 spotkań. O 4.30 gra Superliga (minus Chris Paul), wcześniej w Memphis bardzo ważny mecz dla Grizzlies, a o godz. 2 zaczną się jeszcze trzy bardzo ciekawe pojedynki. Zanosi się na noc wielkich meczów i game-winnerów, byc może już ostatnią taką przed przyszłotygodniową przerwą na Weekend Gwiazd.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułJoel Embiid rozważa pozostanie na kolejny rok w Kansas. Dlaczego?
Następny artykułUtrwalony jumper Blake’a Griffina

8 KOMENTARZE

  1. Maciek dobra uwaga co do Noaha. Gościu powinien posiedzieć z dwa mecze i dotego zaplacic ze 100 tys. Kary. Za mniejsze przewinienia zawodnicy i trenerzy dostawali większe kary.

    Lubię to: 0
  2. A jeżeli już chcieli Woo wyrzucic to trzeba to było zrobić w grudniu i do tego czasu by sie dotarli z nowym trenerem, a nie teraz na ostatnią chwilę i 30 meczy szukać zbawcy. Cały New York

    Lubię to: 0