Nowa rzecz u nas. Weak Ranking – wprowadzenie, czyli jak działa Loteria Draftu

13
fot. blogs.trailblazers.com
fot. blogs.trailblazers.com

Czekaliśmy z tym, bo nie chcieliśmy Was denerwować kibice Philly, Bostonu, Orlando, Lakers, którzy może liczyliście, że jeden MCW/Sullinger/Afflalo/Meeks wiosnę czyni. Wiosna jest jednak już czyniona – mamy coraz więcej teamów otwarcie tankujących.

Paweł Kapuściński pisze dla portalu Wyautowani, którego jest też rednaczem. Teraz będzie pisał także i u nas – o tym co tak naprawdę się dzieje w tej odwróconej tabeli NBA, rozgryzając nie to o co toczy się gra (to już robi Sebastian), ale o tym jak się to robi w NBA. Czyli jak komu wychodzi przegrywanie i jak perfidnie bywa to robione. A będzie się dziać przez kolejne 2,5 miesiąca.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułAirball spod kosza: All-Star?
Następny artykułDniówka: Pechowa przeszkoda dla Memphis

13 KOMENTARZE

 1. „Aksjomatyczna definicja prawdopodobieństwa (co?) mówi, że im bliżej nieskończonej liczby prób tym wartość procentowa prawdopodobieństwa wylosowania danej sytuacji dokładniej odzwierciedla ilość uzyskanych przez nią wyników.” – widzę, że ktoś zna Kołmogorowa. ;)

  Lubię to: 0
 2. Dlaczego Pan redaktor uważa, że 6g (serwis na, którym wiele jest cyferek i statystyki, podobnie jak w całej koszykówce)czytają idioci, którzy nie wiedzą co to liczba pierwsza czy aksjomatyczna definicja prawdopodobieństwa. Trochę szacunku i zaufania do nowego audytorium.

  Lubię to: 0
 3. „Niestety daje nam to 1001, czyli liczbę pierwszą (…) w dodatku niepodzielną”

  Co to właściwie znaczy? Niepodzielną przez co? Bo to, że jest niepodzielna przez żadną liczbę naturalną oprócz 1 i samej siebie wynika wprost z definicji liczby pierwszej, więc skąd słowa „w dodatku”?

  Lubię to: 0