GM Rockets mówi o przyszłości Asika i Parsonsa

2
fot. Song Qiong / Newspix.pl
fot. Song Qiong / Newspix.plton rockets,

Przed piątkowym meczem z Grizzlies, generalny manager Rockets spotkał się z posiadaczami biletów sezonowych i odpowiadał na ich pytania dotyczące drużyny. Blog ClutchFans opublikował kilka co ciekawszych odpowiedzi Daryla Morey’a, a oczywiście największą uwagę zwrócił jego komentarz w sprawie Omera Asika. Pamiętamy jak ponad miesiąc temu, dokładnie do 19 grudnia, Turek miał na pewno zostać wytransferowany. GM ustalił sobie taki deadline, ale nie znalazł odpowiedniej oferty, która przekonałaby go do zrobienia wymiany i Asik pozostaje w Houston. Ostatnio co prawda nie ma powodów do narzekania na rolę rezerwowego, ponieważ jest kontuzjowany i nie grał od połowy grudnia, ale można się spodziewać, że nadal wolałby znaleźć się w drużynie, w której mógłby wychodzić w pierwszej piątce. Dlatego w obliczu zbliżającego się trade deadline znowu jego nazwisko zapewne będzie pojawiało się w różnych plotkach, chyba, że uwierzymy Morey’owi, który stwierdził, że Asik prawdopodobnie zostanie w Rockets nie tyko do końca tego sezonu, ale do końca swojego kontraktu.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: 100%Heat rozbili 66%Spurs, KG i Pierce wrócili do Bostonu, Blazers wyłączyli się w Oakland
Następny artykułNowojorskie impresje 739… czyli – spotkanie wiarusów spod Reggio

2 KOMENTARZE

  1. Kolejny artykuł pochwalny dla Morey’a

    Szanuję gościa, jest jednym z najlepszych GM’ów w lidze (chociaż na pewno nie jest najlepszy), ale może oceniajmy go w tym momencie za to co bieżąco robi, czy w tym przypadku czego nie robi. Od pół roku jego jedyne zadanie to przehandlowanie Asika, czego jeszcze nie zrobił, a Turek z dnia na dzień traci na wartości. Koncepcja na Houston wydaje się, że trochę się nie udała, Rockets nie wyglądają na contendera, grają bardzo nieskomplikowaną koszykówkę, która miała być szczytem analitycznego podejścia do gry, a okazuje się być mocno niedopracowana

    Naprawdę doceniam pracę tego pana, jest młodym zdolnym GM’em, ale hype na niego na tym portalu jest troszkę za duży

    Lubię to: 0