Dniówka: w środę Durant vs LeBron. Pomysł wymiany dla Minnesoty + PnŻ Extra

16
fot. KAMIL KRZACZYNSKI / Newspix.pl
fot. KAMIL KRZACZYNSKI / Newspix.pl

To ostatnie dni kadencji Davida Sterna, jednego z najbłyskotliwszych umysłów w historii NBA. To też ostatnia prosta przed All-Star Game i w tym tygodniu poznamy nazwiska rezerwowych, ale nade wszystko zostały jeszcze tylko trochę ponad trzy tygodnie do Trade Deadline.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułNowojorskie impresje 739… czyli – spotkanie wiarusów spod Reggio
Następny artykułKyrie Irving jest wątpliwą gwiazdą

16 KOMENTARZE

 1. Idea jest ok, kilka ale:
  – Minnesota zapycha sobie bez sensu capspace 11 milionami na duet Brewer + Buddinger, jeśli handlować Pekiem to koniecznie muszą wcisnąć jednego z nich;
  – Największym problemem tego teamu nie jest brak obrony pod koszem (choć by nie zaszkodziło) ale brak jakichkolwiek kozłujących, wściekle potrzebują rezerwowej jedynki i w sumie czegokolwiek rezerwowego co nie jest tylko klejowcem (glueguyem :P);

  Coś w stylu Sanders + Butler + Ridnour za Pek + Buddinger wygląda dużo lepiej dla Minny, ale wątpię żeby Bucks to łyknęli.

  Lubię to: 0
 2. Taaaaaa OKC wygrali z mocarnym Bostonem, ograli GSW 6 pkt do czego potrzebowali – bagatela – 54 pkt KD na skuteczności 75%. Stąd oczywiste, że Russell (czyli top 10 ligi) jest niepotrzebny.

  Ja wiem, że dziennikarze muszą z czegoś żyć, ale może już lepiej wróćmy do dealu Carmelo – Blake :)

  Co do dealu Pekovic – Sanders: serio? Dopiero co Maćku wrzuciłeś Peka do ASG (powiedzmy top15 West), podczas gdy Sandersa z jego kontraktem, w moim odczuciu, w tej chwili żaden GM nawet kijem nie tknie.

  Lubię to: 0
 3. Sanders dopiero co wraca po kontuzji więc forma dopiero nadejdzie a taki deal Sanders za Pekovica mógłby być zbawieniem dla defensywy Wolves. Dla mnie to strzał w 10 w przypadku Wolves a dla Bucks duża wtopa bo jak dla mnie Sanders >> Pekovic.

  Lubię to: 0