Między Rondem a Palmą (odc 18): Grizzlies are back / Terrence Ross OMFG!

18
fot. własne

Wydarzenia weekendu sprawiły, że połączyliśmy się w niedzielę rano, aby porozmawiać o tych wszystkich indywidualnych występach z piątku/soboty. Ale przede wszystkim zamiast pisać sms-em, chciałem zNYKającemu opowiedzieć o pomyśle na Memphis Grizzlies i dlaczego nawet mimo bycia BACK (8-2 w ostatnich 10 meczach, back2back wygrane z Houston w ten weekend) mogą przehandlować Zacha Randolpha.

Także trochę o tym kto popłacze się dzisiejszej nocy i czy ktoś rzuci w tym sezonie więcej niż Człowiek Melo.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułKD, Melo i… Terrence Ross. 51 punktów zawodnika Raptors
Następny artykułNiedzielny hyde-park o maskotkach

18 KOMENTARZE

 1. przecież Przerwa na żadanie jest regularnie co tydzień. za takie śmieszne pieniądze jakie płacimy za 6g jakość materiałów jest świetna (szczególnie piję tutaj do Panów Kajzerka i Kujawińskiego).

  Lubię to: 0
  • chodziło mi o przerwe na żądanie jak za czasów ZP1 – prawie codziennie podsumowanie meczów z video i komentarzem (już sobie przypomniałem) Bartka Tomczaka

   wiem, że na jego kanale na yt dosyć często publikuje PnŻ, ale to tak jak ze znykiem impresje przeniesione na tą strone podnoszą wyjątkowość Szóstego Gracza jako najbardziej kompletnej witryny o NBA

   Lubię to: 0