Dniówka: Dziś mecz tygodnia – Indiana gra w Golden State. NBA gra od 19 + PnŻ Extra

14
fot. AFP
fot. AFP

Dziś Martin Luther King Day w Stanach Zjednoczonych Ameryki. To oznacza, że NBA gra wcześnie i jest jej dużo już od godziny 19-tej. Nagłówki kradnie Rajon Rondo i szukanie dziury w całym, w tym tygodniu też ogłoszone zostaną wyniki głosowania do All-Star Game. Dziś w PnŻ Extra (ok. godz. 18 tutaj) nasze typy do pierwszych piątek na Mecz Gwiazd, a już od jutra typy Szóstego Gracza. Kampanie zawodników o głosy wśród kibiców namierzą teraz na cel trenerów, a kluby klubom będą listy pisać i kubeczki wysyłać. Lance Stephenson i DeMar DeRozan zagrają w Meczu Gwiazd? Czy Goran Dragić się tam dostanie? Czy NBA brakuje (zdrowych) gwiazd?

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (odc 14): czy Celtics powinni przehandlować Rondo?
Następny artykułSpurs potrzebują „statement game”

14 KOMENTARZE

  • Spójrz sobie na spotkania Pacers vs GSW z poprzedniego sezonu, chyba jednak Hill nie radzi sobie z kryciem Stefka, no ale skoro twierdzisz, że radzi sobie, to zbliżające się spotkanie wyjaśni czyje będzie na wierzchu.

   Lubię to: 0
    • 8 spudłowanych trójek przez Stefka, odjąć trójki które już według mnie forsuje na siłę w ostatnich spotkaniach, to miał 6/9, czyli ok. 67% skuteczności. Poza tym jak oglądałeś spotkanie, to widziałeś pewnie jak Hilla gubił na zasłonach itd.

     Hill nie jest wybitnym obrońcą, wpisuje się dobrze w schemat obronny Pacers, który „pokrywa” jego błędy. Ale każdy może mieć inne zdanie na ten temat ;)

     Lubię to: 0
 1. Kurde, lepek ktory dzisia w c+ komentuje zamiast Michalowicza, podal wynik wczesniejszych meczy z ktorych 2 sobie condensy chcialem przynajmniej obejrzec, juz nie bede narzekal na Wielkiego Komentatora, brakuje mi go w tym meczu

  Lubię to: 0
 2. Jasne że Hill nie jest wybitny,ale jest solidnym obrońcą moim zdaniem.
  W każdym bądź razie panowie rzucali w granicach swojej średniej z sezonu. Ani się nie rozstrzelali,ani nie byli jakoś wyjątkowo dobrze kryci.

  Wygrał Hip Hop jak mawiał Hirek Wrona!

  Lubię to: 0