Brook Lopez złamał stopę i kończy sezon

5
fot. Wang Lei / Newspix.pl

Brooklyn Nets od początku sezonu zmagają się z kontuzjami, ale mieli nadzieję, że to w końcu minie i na drugą połowę rozgrywek będą już zdrowi. Nic z tego. Dzisiaj ich marzenia o udanym sezonie już definitywnie się zakończyły, ponieważ stracili swojego podstawowego centra, który złamał stopę. Pierwszy poinformował o tym Gary Tanguay z csnne.com:

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułKONKURS “Adam Wójcik”. Wyniki
Następny artykułDanny Granger wrócił do gry i wróciły też pytania o jego przyszłość w Pacers

5 KOMENTARZE

 1. Mam takie małe zapytanie do załogi 6g odbiegające od tematu. A mianowicie, czy przez święta można liczyć na normalną liczbę artykułów, dniówki itp, czy jednak będzie to dla Was czas odpoczynku,raczej od pisania, a nie od oglądania NBA jak się domyślam? Oczywiście jeżeli będzie mały przestój na portalu zupełnie to rozumiem, pytam tylko z ciekawości.

  I korzystając z okazji, że niejako wywołałem temat świąt chciałem życzyć wszystkim redaktorom jak i czytelnikom rodzinnych i wesołych świąt oraz szczęścia w nadchodzącym roku i jak najwięcej koszykarskich emocji.

  Lubię to: 0
  • W święta nie zrobimy sobie zupełnie wolnego, ale będzie mniej tekstów, podobnie jak to wygląda w niedziele.
   Dzięki za życzenia, również wesołych i spokojnych świąt.

   Lubię to: 0