W poszukiwaniu dobrego picku: Chicago Bulls

8
fot. The Associated Press

Co będzie z Bulls w tym sezonie? To pytanie zadajemy sobie od czasu kolejnej kontuzji Derricka Rose’a, który wróci dopiero w następnych rozgrywkach. Fani Chicago jednak wierzą, że defensywny styl Toma Thibodeau urwie kilka spotkań w drugiej połowie sezonu i pozwoli awansować do Playoffs na Wschodzie, gdzie obecnie tylko trzy ekipy mają dodatni bilans.

Pech zabrał w Wietrznym Mieście Rose’a, ale gracze Bulls nie spuszczają głów. Będą walczyć, nie chcą spisywać sezonu na straty, a już na pewno nie będą tankować, chociaż ostatnie spotkania w ich wykonaniu mówią zupełnie co innego…

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułNowojorskie impresje 718… czyli czas ciągle goni WAS…
Następny artykułManu Ginobili jeszcze się nie skończył

8 KOMENTARZE

 1. Mamy okres gdzie jest mnóstwo spekulacji transferowych i jeszcze chwile tak będzie, Czy moglibyście więc napisać artykuł dotyczący picków posiadanych przez poszczególne kluby?

  jedne maja po kilka picków inne oddały już swoje na 3 lata do przodu. Fajne byłoby takie podsumowanie szczególnie kiedy nadchodzący draft ma być taki mocny. Można by tez kilka podstaw opisać w takim artykule jak np. to co oznacza, że pick jest zastrzeżony w top 10 itp.

  Lubię to: 0
  • Skąd pomysł, że ktokolwiek chciałby przejąć kontrakt zawodnika, który zarabia prawie 20 baniek za sezon a nie wiadomo czy aby nie będzie nowym Brandonem Royem? Sam jestem kibicem Bulls, ale trzeba się niestety liczyć z tym, że może już być po gościu.

   Lubię to: 0
 2. Rozumiem, że Bulls stracą kogoś z pary Booz, Luol, ale dlaczego obydwu? A już zupełnie nie rozumiem, czemu mieliby po sezonie za darmo dać odejść All Starowi i jednemu z najlepszych all around SF w lidze w osobie Denga?

  Lubię to: 0
  • Jak Deng nie będzie chciał zejść z ceny to chyba trudno będzie ściągnąć z Realu Mirotica i zejść poniżej luxury, a prawdopodobnie taki jest plan. W sumie jak Jimmy będzie się dalej tak rozwijał i Bulls złapią te dwa wybory w top 20 draftu (swój i kociaków) to sensownym było by wybranie prospecta na SG, przesunięcie Buttlera pozycję wyżej, Mirotic na 4. Deng już młodszy nie będzie, ma w nogach kilka sezonów grania najdłuższych minut w lidze i dawanie mu maksa na 4 lata to trochę jednak ryzyko.

   Lubię to: 0
 3. Mógłby ktoś podrzucić jakąś stronkę czy tekst który by jakoś tłumaczył całą zabawę z tymi zastrzeżonymi pickami itd? Po prostu całą tą zabawę. Kiedyś czytałem o tym, ale jakoś wypadło ;/

  Lubię to: 0