Czekając na transfer Asika – Celtics w grze, gotowy scenariusz wymiany z Sixers?

10
fot. ZUMAPRESS.com

Od wczoraj można już handlować zawodnikami, którzy podpisali kontrakty w minionym offseason, a to oznacza, że rozpoczęło się ostatnie odliczanie do transferu Omera Asika. Jak wiemy, Daryl Morey ma zamiar oddać go najpóźniej do 19 grudnia, żeby zostawić sobie jak najwięcej elastyczności na ewentualne kolejne ruchy przed trade deadline w lutym. Ale też jak donosi Jonathan Feigen z Houston Chronicle, generalny manager Rockets mógł sobie wyznaczyć teraz taki jasny termin, ponieważ ma już w zanadrzu przygotowany scenariusz wymiany tureckiego centra.

Morey nie rozmawia o swoich planach, ale osoba znająca myślenie Rockets poinformowała, że Morey ustawił deadline na 19 grudnia, ponieważ wie, że ma ofertę, którą jest skłonny wziąć. Choć do czwartku jeszcze wiele rzeczy może się zmienić, ta osoba powiedziała, że „będzie to prawdopodobnie skomplikowana trójstronna wymiana. Jest tam wiele ruchomych części.”

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDamian Lillard z zimną krwią pokonał Pistons w ostatniej sekundzie dogrywki
Następny artykułFlesz + Podcast: Phoenix Suns idą na playoffy? Kings pokonali Rockets

10 KOMENTARZE

  • Czy ja wiem? Bass gra naprawdę dobrze w tym sezonie, dokłada do tego dobrą obronę na graczach 3-4, ma pewny rzut z półdystansu i może kończyć mecze nawet jako center przeciwko niskim ustawieniom. Grał już z Howardem. Do tego 1-rundowy pick od Clippers i jakiś wypełniacz typu Marshon Brooks. To wymiana win-win, która (niestety?) odciąga trochę Boston od kierunku tankowania.

   Lubię to: 0
   • Boston to gra o przewagę własnego parkietu :D Nie wiem co musieliby zrobić żeby zacząć tankować w tym sezone na TYM wschodzie, chyba wymienić się trenerami z LA

    Lubię to: 0
    • Parę wymian, odwrócenie się sytuacji w Nowym Jorku i Boston jest poza PO. A Dannego Ainge’a chyba nie trzeba przekonywać, że miejsca 9-11 są najgorszymi z możliwych.

     Lubię to: 0
  • Z nowym Piercem przesadziłeś, natomiast Green to faktycznie trochę za dużo – dodatkowo ma bardzo adekwatny kontrakt, więc myślę że można dostać za niego więcej.

   Lubię to: 0