Paul George i Pacers zrobili blowout w San Antonio. Czy są faworytem do mistrzostwa?

5
fot. Bleacher Report

Cześć!

Jesteśmy Pacers Basketball, mamy w tym sezonie statystycznie najlepszą obronę w historii NBA i dwumetrową wersję Stephena Curry’ego.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułNajlepsze książki o koszykówce
Następny artykułMonta Ellis wygrał mecz w Portland buzzer-beaterem po nowej zagrywce Ricka Carlisle’a

5 KOMENTARZE

  1. Z innej strony patrząc, to chyba SA zobaczyło właśnie swój sufit. Super trener, zgranie, ale zawodnicy jednak wychodzący z prime’u albo już poza nim. System systemem, ale na pierścień muszą już być jednak mega indywidualności.. Pewne rzeczy już raczej są dla San Antonio nieosiagąlne, chyba że będzie mnóstwo szczęścia. Zaryzykuję i napiszę: nie będzie ich nawet w Finale Konferencji

    Lubię to: 0
  2. 90% pisało to już 3 lata temu ;-). Nie skreślę Spurs nigdy dopóki na ławce będzie siedział Pop i będzie miał przynajmniej 2 dobrych graczy w składzie, w prime, po prime, czy przed prime … obojętnie. Jestem kibicem Heat, ale to oczywiste, ze Pacers wyglądają na ta chwile niesamowicie, są No1 do mistrzostwa, samotni na tej półce i raczej spokojnie pokonaliby Heat w serii, jeśli LeBron nie zagrałby mega-kosmosu(kosmos gra teraz). Ale dzięki Bogu dla fanów Heat mamy początek grudnia, nie koniec maja i wiele może się zdarzyć, choć patrząc na zdrowie DWade’a i możliwości wymiany Grangera, piłka wciąż leży po stronie Pacers.

    Lubię to: 0