Plaga łamiących się rąk, kolejny Kidd-Gilchrist

1
fot. Jeff Siner / Newspix.pl

Anthony Davis przeszedł badania w Nowym Orleanie i wiemy już, że będzie poza grą przez 4 do 6 tygodni. Ale nie tylko on najbliższy czas spędzi na ławce z powodu złamanej ręki, w NBA panuje prawdziwa plaga pękających kości w dłoniach zawodników. To już jakaś czarna seria. W ostatnim czasie przytrafiło się to również JJ Redickowi i Paulowi Pierce’owi. Rzucający obrońca Clippers złamał małą kość tuż przy prawym nadgarstku, przez co będzie pauzował 6 do 8 tygodni. Natomiast weterana Nets czeka 2 do 4 tygodni przerwy ze złamaną środkową kością prawej dłoni.

Wczoraj do tej grupy dołączył kolejny. Michael Kidd-Gilchrist opuścił spotkanie w Dallas w trzeciej kwarcie, a chwilę później Bobcats poinformowali o kontuzji lewej dłoni:

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMichael Beasley: Historia – jeszcze – ku przestrodze
Następny artykułFlesz: Brooklyn w coraz większym G, wielki comeback Splash Brothers, triple-doubles MCW i Oladipo

1 KOMENTARZ