Airball spod kosza: Teague najgorszym zawodnkiem ligi?

5
fot. Scott Strazzante / Newspix.pl

Marquis Teague jest młodszym bratem podstawowego rozgrywającego Hawks, ale Jeff nie załatwił mu miejsca w NBA tak jak zrobił to JR Smith w przypadku Chrisa. Marquis rok temu został wybrany pod koniec pierwszej rundy draftu i w Chicago wiązali z nim duże nadzieje, że w przyszłości stanie się wartościowym backupem dla Derricka Rose’a. Niestety, podczas gdy Jeff z każdym sezonem gra coraz lepiej, jego młodszy brat jest jak na razie dużym rozczarowaniem i obecnie najgorszym zawodnikiem ligi. Dlatego Maciek już kiedyś we Fleszu porównał go do Chrisa Smitha. Dopóki głęboki rezerwowy Knicks nie opuści ławki i nie zadebiutuje w NBA, to Teague jest tym najgorszym i to w momencie, kiedy Bulls tak potrzebne jest wsparcie na pozycji rozgrywającego.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułAkademicki zrzut (4): Willie Cauley-Stein jak Anthony Davis
Następny artykułDniówka: Portland-Indiana to mecz na szczycie NBA

5 KOMENTARZE

  1. Bardzo fajny felieton, bo gdzie indziej dowiedzielibyśmy się więcej o takim MT…ale na przyszłość prosiłbym o pozostawienie cytatów w oryginale, bo wolę to niż czytanie potworków „miałem sukces” rodem z google translator. No naprawdę to jest poniżej krytyki i nie przystoi tak dobremu blogowi.

    Lubię to: 0
  2. co to za bzdury ? piszecie artykuł o „Teague najgorszym zawodnkiem ligi?” a kilka dni później ten sam gość rozwala na wyjeździe najlepszy team ligi ?! panowie konkrety a nie masówka byle było !

    Lubię to: 0