Dniówka: Top5 Najlepsi/Najgorsi komentatorzy w NBA

10
fot. Icon SI

To będzie już czwarty weekend z NBA w tym sezonie.

Canal Plus na swoich kanałach pokaże trzy mecze: Memphis/Spurs w piątek i rzadki, domowy b-2-b Clippers w sobotę i niedzielę. Oba mecze już o 21.30 (z Kings i z Bulls). Czy Canal Plus oferuje już switch komentującego tak jak robi to League Pass?

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułNate dał impuls, Nuggets pewnie pokonali Bulls
Następny artykułCalipari lekiem na całe zło i nadzieją na przyszły rok?

10 KOMENTARZE

 1. Widzę, że ulubiony gif znowu wraca ;)

  Co do komentatorów, to moim zdaniem na 5. miejscu (u mnie 1) wrzuciłbym tam gościa z Jazz. Dla mnie dwójka z SLC komentuje słabo, ale co ja tam wiem skoro ich nie oglądam.

  Już nie komentuje dla Magic, ale jakby komentował to czy Matt Guokas znalazłby się w Twoim Top5 najlepiej komentujących ?

  Lubię to: 0
 2. Tommy Heinsohn wyróżnienie w roli najbardziej nieobiektywnego komentatora ever :D

  Goście od Sacramento Kings wyróżnienie za umiejętność ironicznego i gorzkiego komentowania wyczynów swoich graczy

  Lubię to: 0
 3. Mam C+ w zasadzie ze względu na NBA właśnie, ale Michałowicza nie daje się słuchać. Od dawna apeluję do C+ o włączenie alternatywnej ścieżki dźwiękowej z oryginalnym amerykańskim komentarzem, ale wciąż bezskutecznie :(

  Często wolę włączyć muzykę zamiast ich wypocin.
  A jak mnie wQrza z tym przekręcaniem imion i nazwisk to już inna historia (Andrew, Andre, Andrey, DeAndre to dla niego 1 imię):/ No i jeszcze drużyna z Portlandu… ŻAL !!!

  Lubię to: 0