Knicks handlują Shumpertem, na celowniku mają Rondo

4
fot. Darrell Walker/Icon SMI / Newspix.pl

Tak jak można było się spodziewać, New York Knicks nie zrezygnowali z pomysłu przehandlowania Imana Shumperta. Frank Isola z NY Daily News doniósł wczoraj, że po nieudanych rozmowach z Denver Nuggets, teraz Knicks skontaktowali się z Boston Celtics. Ich celem jest Rajon Rondo, którego obok siebie bardzo chciałby mieć Carmelo Anthony, o czym mówiło się już w czasie wakacji. Tylko co mają w Nowym Jorku, czym mogliby przekonać Danny’ego Ainge’a do zrobienia transferu? Według Isoli ich propozycja wygląda następująco:

Knicks próbują wymienić Shumperta, Raymonda Feltona i Amar’e Stoudemire’a w skomplikowanej transakcji za Rondo, ale będący w trakcie przebudowy Celtics muszą dopiero wykazać zainteresowanie.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułNowojorskie impresje 702… czyli ATL zniosła jajo…
Następny artykułFlesz: Portlandia już z 8-2, Alley-oop o deskę w Staples Center

4 KOMENTARZE

  1. Danny na to nie pójdzie, po początku sezonu na Bassa na pewno ktoś się skusi, z Lee może być gorzej, Wallace to inna historia, ale nadal nie warte pozbywania się ich za papier wart 15mln…. Ciekawe co by było gdyby swego czasu NY nie wytransferowalo pół składu za Melo?

    Lubię to: 0
  2. Kontrakt Wallace’a nie jest w obecnej sytuacji Bostonu AŻ tak tragiczny, jakby się mogło wydawać. 3 lata po 10 mln. Ten rok to tankowanie – Celtics są poniżej Luxury Tax, a komuś i tak trzeba zapłacić – spoko. Następny sezon będzie tym najgorszym. Po powrocie Rondo i wraz z wyborem Jabariego Parkera (tak, to już oficjalne ^^) Celtics mogą grać o coś, a wtedy Wallace będzie bardzo mocno przepłaconym zadaniowcem-weteranem. Ten jeden sezon. Bo w 2015/2016 będzie spadającym kontraktem, za który wraz z pickiem będzie można zrobić jakąś dobrą wymianę.

    Lubię to: 0