Wiggins wygrywa klasyk z Parkerem, ale obaj udowodnili, że są świetni!

9
fot. The Associated Press

Na ten mecz czekaliśmy w zasadzie od wakacji, kiedy ESPN potwierdził telewizyjny grafik na College Marathon Tip-Off. Andrew Wiggins i Jabari Parker zmierzyli się w United Center podczas prestiżowego Champions Classic.

Zwycięzcami okazali się Wiggins i jego Kansas Jayhawks, którzy pokonali ostatecznie Parkera i Duke 94:83, ale wynik końcowy schodzi na dalszy plan. W United Center w końcu zobaczyliśmy możliwości obu, przede wszystkim na wyższym poziomie niż szkoła średnia, w meczu, który powiedział nam więcej o Wigginsie i Parkerze. Ten mecz potwierdził, że obaj są świetnymi graczami i będą bić się o jedynkę w Drafcie 2014.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Noc blowoutów
Następny artykułRookie Ranking (2): steal z drugiej rundy draftu?

9 KOMENTARZE

  1. Sebastian co to za gość który komentuje z takim ochrpniętym głosem – jest zajebisty i emocjonuje się na maksa co mi się bardzo podoba w komentarzu (tego brakuje Ą – Ę – Wojtkowi Michałowiczowi) :)

    Lubię to: 0
  2. Dick Vitale, który ma coraz mniejszą wiedzę niestety i którego kilka osób z „amerykańskiej sfery dziennikarskiej” wczoraj jechało na Twitterze. Uwielbiam gościa, ale momentami odjeżdża od tematu (gadając np. o swoich wnukach) albo myli się na prostych statsach. Wiek robi swoje, jednak to wielka postać związana od lat z NCAA.

    Lubię to: 0
  3. Wiesz może gdzie można na bieżaco znaleść mecze NCAA? Chodzi mi o coś w stylu bt.davka bo czekałem dzisiaj cały dzień na ten mecz, ale niestety nikt nie wrzucił ani na główna ani na forum : (

    Lubię to: 0