Zaskakujący powrót Andrew Bynuma

4
fot. USA Today

Powroty już są i przez cały sezon będą jedną z głównych historii tego sezonu. Przede wszystkim wrócił Derrick Rose, na którego najdłużej czekaliśmy. Ale w kolejce są jeszcze Kobe Bryant, Rajon Rondo, Russell Wesbrook i Danny Granger. Ten ostatni pojawił się już w preseason, ale kłopoty z łydką sprawiły, że przesiedzi jeszcze około miesiąc na ławce. Nadal nie wiemy, kiedy gotowi do gry będą Kobe i Rondo. Tymczasem Westbrook podobno może wrócić wcześniej i stracić tylko dwa pierwsze tygodnie rozgrywek.

Do tej listy powinniśmy dodać też Kevina Love’a. O nim się aż tyle nie mówi w kontekście powrotów, ale pamiętajmy, że zanim wczoraj doprowadził do dogrywki w meczu z Magic, ostatni raz widzieliśmy go na parkiecie w prawdziwym meczu NBA na początku stycznia. A w tym wszystkim zapomnieliśmy, że jest jeszcze Andrew Bynum. Były All-Star, który stracił cały poprzedni sezon. Nie wiem kto poza kibicami Cavs czekał na jego powrót i wierzył, że może on rzeczywiście nastąpić, ale to się wydarzyło – Bynum wrócił!

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Środowa noc i 14 meczów. 42 punkty Duranta, 26 zbiórek Dwighta, George jak MVP
Następny artykułPierre the Pelican sterroryzował Internet

4 KOMENTARZE

  1. Zakładając scenariusz że Bynum wraca na poziom all-star, Irving gruntuje na tymże poziomie swoją pozycje i reszta prospektów rozwija się w dobrym kierunku,do mistrzostwa brakuje im tylko podpisania w lecie Lebrona.

    Bynum- Thompson- LBJ – Waiters – Irving to byoby coś.

    Lubię to: 0