Skarb Kibica 2013/14: Milwaukee Bucks

1
fot. USA Today

Milwaukee Bucks nie są teamem, który interesuje nas specjalnie mocno. Na przestrzeni ostatnich 24 lat tylko jeden raz awansowali poza pierwszą rundę playoffów. W sezonie 2000/01 dzielił ich tylko jeden mecz od awansu do Finałów NBA, ale od tego czasu ani razu nie mieli sezonu z 50 zwycięstwami. Ani razu też nie przegrali mniej niż 26 spotkań. Bucks lubują się w przeciętności. Operując na małym rynku właściciel Herb Kohl nie zamierza iść za przykładem drużyn tankujących i gra o playoffy. Zawsze gra o playoffy, ale Bucks awansowali do nich tylko dwukrotnie w ciągu ostatnich 7 lat.

Poprzedni sezon był jednym z tych dwóch awansów, ale tamtego składu w Milwaukee już nie ma. Wymieniono praktycznie cały obwód i pozyskano nowych graczy, nowego trenera i poza nagłym progresem Larry’ego Sandersa tylko ich nowy debiutant zdaje się rzucać na Milwaukee światło inne, niż szara, smutna jesień jaką mamy aktualnie za oknem.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDerrick Favors podpisze przedłużenie kontraktu z Jazz
Następny artykułKrólestwo sędziów

1 KOMENTARZ