Skarb Kibica 2013/14: Houston Rockets

5
fot. George Bridges / newspix.pl

Niektórzy zdążyli już zwątpić – nawet my, częściowo – w plan Daryla Morey’a, aby z Houston Rockets uczynić drużynę, która ponownie stanie się kontenderem i osiągnie to bez potrzeby tankowania po wysokie wybory w drafcie.

Rok temu o tej porze dwoma najlepszymi zawodnikami Rockets byli Jeremy Lin i Omer Asik, a Morey zaczynał być obiektem kpin i żartów.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSkarb Kibica 2013/14: Los Angeles Clippers
Następny artykułDniówka: PnŻ Extra wraca, preseason zaczyna się w najlepsze. Grają Suns, Heat, Celtics

5 KOMENTARZE

  1. Dla mnie w tej chwili jest to najbardziej interesujący zespół do oglądania na zachodzie, a z powodu szerokiej ławki na pewno będą eksperymentować ze składem. Ewentualne (raczej konieczne)wymiany w późniejszym czasie mogą na początku wprowadzić nieco zamieszania, dlatego ja obstawiam max 4 miejsce w sezonie zasadniczym, a w playoffach 2 runda. Ale w przyszłym roku powinno być dużo lepiej :)

    Lubię to: 0