Skarb Kibica 2013/14: Sacramento Kings

4
fot. Paul Moseley / Newspix.pl

Kings zostają w Sacramento. I w zasadzie wszystko to co wydarzy się w tym sezonie w Kings przykryte zostanie powszechnym optymizmem płynącym z takiego rozwiązania skomplikowanej sytuacji. NBA ostatecznie zakazała przenosin klubu do Seattle, a bracia Maloof opuścili miasto sprzedając Kings w ręce kilkunastoosobowej grupy biznesmenów, na czele których stanął hinduski informatyk z Doliny Krzemowej i wielki fan koszykówki Vivek Ranadive. W klubie od razu przeprowadzono gruntowne zmiany. Nowym trenerem został Mike Malone, prawa ręka Marka Jacksona w Golden State Warriors, a do grupy właścicieli dołączył nie kto inny jak Shaquille O’Neal. Kings z dużą pompą wchodzą w sezon 2013/14, ale skład? Skład pozostał w zasadzie bez zmian i w niedługim czasie optymizm może brutalnie zderzyć się z rzeczywistością.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Rose wyglądał dobrze, pierwsza piątka Houston też
Następny artykułDniówka: Trail Blazers stracili McColluma, 76ers grają (bo muszą) o 18 w Hiszpanii

4 KOMENTARZE

 1. Jestem naprawde podekscytowany nowymi zmianami w Sacto:)
  KJ w stolicy Kaliforni jest Bogiem!!
  Perspektywy wyglądają naprawde obiecująco, niebawem zacznie sie budowa nowej ponad 19-sto tyśięcznej hali( Ma to być najnowocześniejszy obiekt w USA!!)
  Najpierw zmiany Kings nastąpiły na szczeblu, wlaścicielskim, trenerskim i menadzerskim, podejrzewam, że chcą zobaczyć jaki bilans osiągną tym składem w tym sezonie i ewentualnie zacząć poważne zakupy robić za rok(Szak będzie wabikiem na free agents)
  GO KINGS!!!!

  Lubię to: 0