Kobe wyjechał do Niemiec 'uzdrowić’ swoje kolano

4
fot. Armando Arorizo / Newspix.pl

W środę, podczas piątego dnia obozu przygotowawczego Los Angeles Lakers, Kobe Bryant zrobił krok na przód w swojej rehabilitacji i po raz pierwszy pojawił się na parkiecie. Wziął udział w lekkim bieganiu i treningu rzutowym. Natomiast już dzień później opuścił swoją drużynę, o czym początkowo Lakers informowali w bardzo tajemniczy sposób.

Za Markiem Mediną z LA Daily News:

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSkarb Kibica 2013/14: Minnesota Timberwolves
Następny artykułBlake Griffin ogłosił „Koniec Lob City”

4 KOMENTARZE

 1. Ja dalej nie jestem w stanie pojąć, jak drużyna, w której grają Nash + Gasol od początku sezonu, a potem dołączy do nich Kobe może mówić, że skład jest tak słaby, że trzeba tankować i myśleć już o następnym sezonie…

  Lubię to: 0
 2. Gra Nash który może (ale nie musi) w każdej chwili rozpaść się na kawałki i zostanie im sam Gasol bo Kobie wróci ale nikt nie wie kiedy ani w jakim stanie. A w tym zespole nie ma rezerwowych.
  A dodatkowo mamy tak dużo niewiadomych.
  Jak będzie grał Wielki Biały Myśliwy Chris?
  A jak jeździec bez głowy Nick Young?
  A Wesley Johnson?
  I ta rzesza zawodników która będzie musiała wskoczyć w nie swoje buty i brać na barki o wiele większą rolę niż kiedykolwiek w swojej karierze?
  Kontuzja Nasha, przedłużający się powrót Kobiego i mamy przepis na katastrofę.
  To po prostu na szybko ulepiona kula śnieżna. I nie można zapomnieć, że jest ulepiona z tego co wpadło w ręce. Nie było żadnej selekcji, przymierzania. Łapali co popadło więc trudno się dziwić że tak wielu wątpi…

  Lubię to: 0