Kevin i Mike, przyjaciele z dzieciństwa

0
fot. youtube.com

Dwaj przyjaciele z dzieciństwa. Razem grali przez kilka lat w jednej drużynie w szkole średniej. Rok po roku zdobyli tytuły MVP meczu najlepszych młodych talentów McDonald’s All-American. Później każdy z nich miał bardzo udany sezon na uczelni i rok po roku zostali wybrani w drafcie NBA z drugim numerem. Kevin Durant i Michael Beasley – razem stawiali pierwsze kroki na koszykarskich parkietach, mieli bardzo podobny początek kariery, ale teraz to zawodnicy z dwóch kompletnie innych światów.

KD to wręcz idealny role model – spokojny, poukładany, nie sprawiający żadnych kłopotów, stale pracujący nad swoją grą i spędzający każdą wolną chwilę na sali treningowej. Supr strzelec, ale też team player, dbający o swoich kolegów. Okazał się być jeszcze lepszy niż przewidywano w dniu draftu i obecnie ustępuje tylko LeBronowi Jamesowi, dwa razy z rzędu będąc drugim w głosowaniu na MVP.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułEuroBasket 2013, dzień 7: Łotwa zniszczyła Ukrainę, Serbia z trzema zwycięstwami
Następny artykułPetteri Koponen powinien zagrać w NBA