Dudley, Scola i Butler wytransferowani, teraz czas na Gortata?

2
fot. WOJCIECH FIGURSKI / Newspix.pl

Ryan McDonough jest bardzo aktywny od samego początku, odkąd objął funkcję generalnego managera Suns. Wczoraj dokonał kolejnej wymiany wysyłając Carona Butlera do Milwaukee. To już trzeci weteran, którego w ostatnim czasie pozbyto się z Phoenix. Wcześniej wytransferowani zostali Jared Dudley i Luis Scola. Widać, że Suns stawiają na młodych, a tych starszych próbują wykorzystać, aby pozyskać coś, co może im pomóc w przebudowie – młodzi gracze, picki i oszczędności. Za Dudley’a dostali Erica Bledsoe, mającego stać się czołową postacią w Phoenix, w zamian za Scolę – pick w pierwszej rundzie draftu i drugoroczniaka Milesa Plumlee, a trade z Bucks to przede wszystkim korzyści finansowe. Podążając za tymi ruchami, chyba już nikt nie ma wątpliwości, że następny w kolejce jest Marcin Gortat.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMike Budenholzer, nowy trener Hawks aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu
Następny artykułNBA straciła Ivana Johnsona

2 KOMENTARZE

  1. Nie będę nad tym szczególnie ubolewał. MG jest teraz w prime i najlepiej byłoby mu u kontendera niekoniecznie w S5. Pokazał już coś w Suns, teraz chyba czas na coś innego.

    Lubię to: 0