Chris Hansen mógł wbić gwóźdź do swojej trumny. Seattle może ucierpieć

0
fot. The Associated Press

Seattle przegrało swoją walkę o powrót NBA i na kilka miesięcy po ogłoszeniu decyzji przez zarząd ligi wszystko wskazywało na to, że Chris Hansen oraz Steve Ballmer zaprzestali szukania sposobu, aby przywrócić dyskusję na wokandę. W międzyczasie nowi właściciele Kings rozpoczęli proces zbierania pieniędzy na budowę areny, która zgodnie z porozumieniem pomiędzy zespołem i NBA – musi zostać postawiona, aby spełnić warunki umowy. W innym wypadku rynek znów otworzy się na możliwość kupna organizacji.

David Stern w przypływie dobroci dał miastu czas do 2017 roku i zmiana komisarza w tej kwestii niewiele zmienia. Niewykluczone, że z Adamem Silverem u steru, grupa z Sacramento może stracić elastyczność, którą do tej pory dawał im Stern.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułThree J’s
Następny artykułDrummond nie chce słuchać rad dziennikarza ESPN, nie będzie rzucał wolnych od dołu