Powrót Rose’a w Miami na mecz otwarcia – znamy pierwsze daty sezonu 2013/14

3
fot. Allen Eyestone / Newspix.pl

W ten wtorek ogłoszony zostanie terminarz meczów sezonu regularnego 2013/14. Będą pierwsi zwycięzcy i pierwsi poszkodowani, głównie Bobcats. Zanim jednak do tego dojdzie, będą miały i już mają miejsce przecieki. Ponieważ w tym tygodniu wstępna wersja terminarza rozesłana została do klubów i kanałów telewizyjnych, które transmitują mecze lokalnie i globalnie.

Za Irą Windermanem z South Florida Sun Sentinel:

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMike Miller wraca do Memphis
Następny artykułLeBron nie zagra w MŚ w Hiszpanii, na Igrzyskach prawdopodobnie też nie

3 KOMENTARZE

  • No mają! :-)))) Ale nie spodziewałbym się tankowania LAL, za dużo mają zobowiązań finansowych z kontraktów tv i nie mogą chyba odpuścić grania. LAL pójdą ostro na rynek wolnych agentów.

   Co do tematu, zapowiada się cudne rozpoczęcie sezonu, dobrze dla Rose’a bo mistrzowie z reguły grają na luzie pierwszy mecz po odebraniu pierścieni i nikt się po nim nie powinien przebiec :))) LAL – Rockets – mniam, mniam i to 7 listopada!

   Lubię to: 0
   • To, że nie będą tankować to wiadome. Kobe im nie pozwoli a on trzęsie całą organizacją i nawet o kulach wejdzie na parkiet i bedzie forsował jumpery z 1 nogi z 6 metrów….A tak poważnie wracając do tematu, to pytałem, bo większość pickow w nadchodzących draftach oddali w wymianach, ale ważne, żeby mieli cokolwiek mieli

    Lubię to: 0