Daryl Morey traci ludzi, Mavs mają nowego GMa

0
AP

Dallas Mavericks po dwóch kolejnych porażkach w offseason, kiedy zamiast pozyskać gwiazdy musieli uruchamiać plan awaryjny, zdecydowali się na zmiany w szeregach zarządzających drużyną i zatrudnili generalnego managera. To nie znaczy, że Mark Cuban stracił wiarę w Donnie’ego Nelsona i postanowił go wymienić. Donnie zostaje w Dallas na swojej dotychczasowej pozycji prezydenta klubu, ale teraz będzie miał pod sobą GM’a. Dotychczas to on właściwie pełnił rolę generalnego managera, a oficjalnie to stanowisko nie było obsadzone odkąd w 2005 stary Don Nelson opuścił Mavs.

Nowym GM’em Mavs zostanie Gersson Rosas, który ostatnio pełnił funkcję vice president of basketball operations w Houston Rockets. Jak zawsze pierwszy z taką informacją był Adrian Wojnarowski z YahooSports, mimo, że od kilku dni jest chyba na wakacjach:

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPomówmy o pieniądzach Nate’a Robinsona, nowego gracza Denver Nuggets
Następny artykułPaul George nie przenosi się do Lakers