Hetman: Duchy NCAA w Las Vegas

10
fot. The Associated Press

To już wiemy. Ruszyła Liga Letnia w Las Vegas, która skupia się przede wszystkim na debiutantach, utalentowanych i młodych graczach z końców rotacji ekip NBA. Kilku z nich doskonale radziło sobie z presją m.in. podczas Ligi Letniej w Orlando.

Liga Letnia, jakże wspaniała dla tych, którzy po zakończeniu Finałów nerwowo zaczęli spoglądać na kalendarz  i odliczać dni do startu kolejnego sezonu. Liga Letnia w Vegas, gdzie po wielkich cyckach spływa czteroprocentowy Bud Light, a pijani nastolatkowe biorą ślub pod wodzą księdza przebranego za Mike’a Tysona lub Elvisa Presleya. Liga Letnia, który pozwala w te jakże upalne dni odprężyć się w środku nocy, odpalić damskiego Radlera, zasnąć ze śliną na lewym policzku. Liga Letnia w Vegas bejbi, która przejdzie mi koło nosa, bo po pracy będę szedł do drugiej pracy, a kochana córka nadal będzie chciała, aby to tato od 23ciej do 4tej rano zmieniał jej pieluchy z Biedry (polecam kolejny raz jakiś produkt dla niemowląt).

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDrama Cazzie’go Russella
Następny artykułTeague zostaje w Hawks, co dalej z Jenningsem?

10 KOMENTARZE

  1. A Maciek się opierdziela…

    Czekam Maćku na relację z ostatniego dnia OSL wraz z podsumowaniem oraz oddzielną z LVSL… no i potem codzienne podsumowania LVSL jak przez większość OSL :)

    Lubię to: 0
  2. Tez kibicuje mlodemu Rice mam nadzieje ze choc w czesci ojciec przekazal mu swoje geny do kosza. To juz bylo by cos Glen Rice to jeden z moich ulubionych graczy w historii

    Lubię to: 0