Ojciec Artesta: „Zakończy karierę, jeśli Lakers go amnestionują”, lub wróci do Nowego Jorku

6
newspix

Wybierz jednego z pięciu najpopularniejszych graczy świata, dodaj jeden z najpopularniejszych klubów, zamieszaj, jeśli są grudki, to zblenduj, zobacz raz jeszcze – masz! Drama!

Tajemnicą poliszynela jest to, że Kobe Bryant już od 2010 roku obiera czasem postawę przeciwną do planów Los Angeles Lakers. W 2011 roku Bryant był jednym z tych graczy Lakers, którzy chcieli aby to Brian Shaw zastąpił na stanowisku trenera Phila Jacksona. W listopadzie 2012 roku nie mówił tego publicznie, ale było jasne i dziś po kolejnych twitterowych wymianach niepodważalne jest tym bardziej, że to Jackson był i jest osobą, do której ów Czarneń Mamb zwraca się z największą rewerencją. Przez te wszystkie lata to też ramię Bryanta obejmowało osuwające się pod lawinami plotek transferowych ramiona Pau Gasola.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułOrlando Summer League, dzień 3: Reggie! Reggie!
Następny artykułPekovic, Kirilenko, Jennings – czyli kto jeszcze jest do wzięcia

6 KOMENTARZE

  1. 2 rzeczy

    1. przesadziłeś z Kobem jako Pytią delfijską w sprawach personalnych. Trzeba pamiętać, ze to on bardzo nalegał na MDA.
    2. Dlaczego nie Cavs ? przecież na 3 tam jest cienko? może ustawią tam Benetta, ale ktoś doświadczony, dobrze broniący i z przeciętnym rzutem za 3 by się im bardzo przydał, tym bardziej, że mogą go mieć za niewielkie pieniądze.

    Lubię to: 0