Raport: Gortat w San Antonio?

6
fot. KAMIL KRZACZYNSKI / Newspix.pl

O, fajnie że kliknąłeś, cześć, jest 2 lipiec i Sam Amico jeszcze nic nie złamał, żadnego podpisania, drążka skrzyni w swoim FSO, nawet Daniela Gibsona do Fortitudo Bolonia.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułRaport: Kyle Korver podpisze kontrakt z Brooklyn Nets
Następny artykułPelicans zaoferowali Tyreke’owi Evansowi 44 mln dolarów

6 KOMENTARZE

 1. Jakoś nie widzę Marcina w Spurs, myślę, że Ostrogi zakontraktują AK-47, który pasowałby do nich idealnie. A Suns będą spokojnie wyczekiwać najlepszej oferty za Gortata, na pewno lepszej od tej Spurs.

  Lubię to: 0
 2. W sumie miałoby sens, bo być może Spurs będą musieli przepłacić nieco Splittera, więc wiadomo, że sprawdzają wszystkie możliwości. Jeśli natomiast nie uda się zatrzymać Splittera (nawet trochę przepłaconego, mogę z tym żyć) albo ściągnąć innego big mana to zapowiada się dłuuuuuuugi rok w San Antonio.

  Lubię to: 0
 3. Jak dla mnie mierna postawa Splittera była jedną z głównych przyczyn porażki w Finałach.
  Dlatego na miejscu SAS robiłbym wszystko byle go zamienić na kogoś, kto się nie boi gry o wysoką stawkę i nie wymięknie na najważniejszym etapie rywalizacji.
  Nie wiem czy MG byłby dużo lepszy (co prawda ma jakieś doświadczenie z Finałów 2009), jednak można tak przyjąć ze sporym prawdopodobieństwem.

  Lubię to: 0
  • „Dlatego na miejscu SAS robiłbym wszystko byle go zamienić na kogoś, kto się nie boi gry o wysoką stawkę i nie wymięknie na najważniejszym etapie rywalizacji.”
   Dopinguję Marcinowi z całych sił, ale tego jak oberwał po dupsku od duetu Millsap/Jefferson, gdy w sezonie 2011/2012 walczyli bezpośrednio, w ostatnim meczu sezonu o PO to mu nie zapomnę. Tamten mecz nie stawia MG w lepszym świetle niz postawa Splittera

   Lubię to: 0