Noc draftu Nerlensa Noela jeszcze trwa, Sacramento Kings opublikowali wyjątkowy klip

2

Nerlens Noel miał bardzo trudny wieczór Dratu 2013, gdy z pierwszego miejsca większości mocków zleciał aż na pozycję nr 6 do New Orleans Pelicans. Ci następnie razem z zastrzeżonym pickiem I rundy Draftu 2014 przehandlowali go do Philadelphia 76ers w zamian za Jrue Holiday’a – Adam w bardzo szczegółowy sposób opisał ten ciąg wydarzeń i reakcje Noela na nie.

To co wydarzyło się w czwartek 19-letni center 76ers może potraktować jako ogromną motywację. Do biuletynu motywacyjnego dołączony zostanie dziś nowy dowód.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWarriors handlują Davidem Lee’m, Trail Blazers handlują Aldrige’m
Następny artykułRaport: Kyle Korver podpisze kontrakt z Brooklyn Nets

2 KOMENTARZE

  1. Gość , abstarchując od kontuzji pomimo świetnych warunkow fizycznych (choć brakuje mu na razie masy i siły) jest jednak bardzo jedowymiarowy! Owszem, potrafi grać w obronie, świetnie blokuje i nieźle zbiera, ale w ataku jest niestety mocno drewniany. To nie jest i raczej nigdy nie będzie gracz pokroju Hakeema, Ewinga czy nawet Mourninga. Jak uda mu się osiagnąć poziom Bynuma to już będzie bardzo dobrze !

    Lubię to: 0