Za kilka lat Spurs będą mieć twarz Kawhi’ego Leonarda

7
fot. NBA League Pass

Był drugim najlepszym zbierającym i przechwytującym tegorocznych finałów, ich piątym strzelcem, z najwyższą skutecznością rzutów z gry w drużynie z San Antonio. Został też pierwszym zawodnikiem nie grającym w koszulce Los Angeles Lakers, który od 1986 zanotował co najmniej 15 punktów i 15 zbiórek w siódmym meczu finałów. To dopiero jego drugi sezon w lidze, w przyszłym tygodniu będzie obchodził swoje 22 urodziny, na razie jest role-playerem, ale w przyszłości ma stać się gwiazdą Spurs.

Kawhi Leonard.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułRaport: Rondo i Rivers prawie pobili się w szatni
Następny artykułChandler Parsons jest zajęty wysyłaniem sms-ów do Dwighta

7 KOMENTARZE

  1. On przejmuje pałeczkę po Duncan’ie. Timmy jest cichy, spokojny i jest liderem Spurs. A Kawhi został wyjęty z rękawa w połowie draftu. Nikt o nim nie słyszał przed sezonem, z wyjątkiem ludzi, którzy interesują się NCAA i Sebastianem Hetmanem. Osobiście z pewnością bd go obserwował bo gość ma rewelacyjne warunki aby być jednym z fundamentów na mistrzowską drużynę.

    Lubię to: 0