Small Talk (20) – Finały NBA

10

W czwartek zaczynają się Finały NBA pomiędzy Miami Heat i San Antonio Spurs. Tak więc po kilku tygodniach Small Talk nie miał wyjścia i musiał powrócić. Razem z Maćkiem Jamrozikiem rozmawiamy oczywiście o Finałach, podsumowujemy finały konferencji, zastanawiając się co dalej mogą zrobić Indiana Pacers, Memphis Grizzlies i także Dwight Howard, aby pozostać w grze – tak, bo czemu nie – o mistrzostwo.

DOWNLOAD

Small Talk (20) – Finały NBA by Maciej Kwiatkowski on Mixcloud

Poprzedni artykułHollins chce zostać, władze klubu pokazują mu drzwi
Następny artykułW Atlancie chwytają się brzytwy

10 KOMENTARZE

   • Przecież Maciek się kryguje, a mixcloud ma statystki, więc doskonale wie, że fani ST rozkładają się od 400 osób do prawie 2k osób za episode:)
    Trochę za rzadko ostatnio nagrywacie, osobiście chciałbym przynajmniej 1 tyg. ale to czyste Wańkowiczowskie chciejstwo.
    Też rozumiem intencje. W końcu chłopaki nie chcą z niego zrobić podcast ESPN, gdzie czasem pierniczą o byle czym.

    Lubię to: 0
 1. Zapomnieliście o najważniejszej rzeczy co do Howarda, Micz i Kobas wiedzą jak wygląda sprawa kontaktu telewizyjnego z Lakers, wiedzą jakie to są pieniądze. Bardzo prawdopodobne jest to że temu zespołowi będzie się opłacało płacić duży hajs od luksusu tylko żeby być cały czas na topie w playofach. A to przełoży się na to kogo będą sprowadzali po erze Kobasa. Mnie ciekawi jedno, czy Kobe będzie chciał zostać w LA za małe pieniądze żeby być opcja nr3 i myśleć o kolejnym mistrzostwie. Nie wierze w to żeby James grał w lakers :)

  Lubię to: 0