Playbook: dobry pomysł Franka Vogela

2

Dziś o 2.30 kluczowy, piąty mecz Finałów Konferencji Wschodniej. Kluczowy, bo według statystyk, zwycięzca piątego meczu zazwyczaj wygrywa całą serię. Faworytami pozostają Miami Heat, którzy grają u siebie, ale Indiana Pacers już udowodnili, że potrafią wygrać w American Airlines Arena. Spodziewajmy się więc prawdziwej wojny.

Na moment wrócę jeszcze do meczu numer 4, z którego pochodzą poniższe akcje. Najpierw setplay, który Frank Vogel rozrysował w przerwie na żądanie na 7:28 minut przed końcem trzeciej kwarty.

Poprzedni artykułBucks wybiorą Ellisa zamiast Jenningsa?