Grizzlies zwolnili asystenta trenera po meczu nr 2 w Oklahomie

1
fot. Newspix.pl

Memphis Grizzlies nie interesują twoje problemy z kostką czy kolanem. Są jedną z niewielu drużyn w tych playoffach, które weszły do nich i idą przez nie bez kontuzji. Grizzlies przeszli już w tym sezonie wystarczająco dużo – od zmiany właściciela po trade z udziałem najlepszego strzelca.

Choć my tutaj od początku dokładnie rozumieliśmy co stało za decyzją o handlowaniu Rudy’m Gay’em i nie skreślaliśmy Grizzlies z roli kontendera po ich fantastycznej grze w listopadzie (12-1), to nie wszystko od startu było usłane różami. Już dzień po wymianie Grizzlies przegrali na własnym parkiecie 73:99 z Clippers, dwa dni później 82:103 w San Antonio, aby wygrać 6 z pozostałych 11 spotkań, kończąc tę serię przegranym blowoutem w Atlancie.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułAndrew Bogut robi ogromną różnicę, Spurs mają z nim problem
Następny artykułPółfinały Zachodu: Spurs przejęli mecz nr 5 i też kontrolę nad serią

1 KOMENTARZ