Flesz: OKC pokonali Spurs, gamewinnery Iguodali i Nate’a, kontuzja Gallinariego

1
fot. The Associated Press

Oklahoma City Thunder obok Indiany Pacers wystawia do gry prawdopodobnie najdłuższy zasięg ramion w NBA, z kolei Kawhi Leonard ma najdłuższe ramiona w lidze w stosunku do swojego wzrostu spośród graczy obwodu (obok Roddy’ego Beaubois i Kenta Bazemore’a). Co więc robić, jeśli jesteś Oklahomą? Utrudnić życie Tony’emu Parkerowi w jego strefie floaterów i nie wprowadzać Kevina Duranta w izolacje z Kawhi’m.

Duże zwycięstwo dla OKC w kontekście rywalizacji o 1 miejsce w Konferencji Zachodniej. Stylistycznie – bardzo poprawne. Durant po raz pierwszy zagrał w izolacji z Leonardem dopiero w 47 minucie meczu, gdy wynik był już rozstrzygnięty. Grał jako point-forward, nie forsował nic. Russell Westbrook grał na obu pozycjach guardów i poza kilkoma PUJITami w transition też nie forsował nic w ataku pozycyjnym.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułRoy Hibbert przypomniał sobie jak grać w ataku
Następny artykułKoniec sezonu Gallinariego?

1 KOMENTARZ