Flesz: Nuggets wygrali w Oklahomie, 13-0 Denver, kontuzja Chandlera, prze-flop CP3

7
fot. The Associated Press

* Tylko cztery mecze ostatniej nocy i jedna mała niespodzianka w Oklahoma City. OKC Thunder trafili 4 z 7 trójek w pierwszej kwarcie i 0 z 18 w trzech kolejnych = mecz. Drugi problem? Denver Nuggets to problem i ich 72 punkty w paint zdobywane już w zasadzie niezależnie przeciwko komu.

Słaby występ Oklahomy przeciwko b-2-b Nuggets, którzy kontynuują swój zwycięski streak, najdłuższy od sezonu 1969/70 kiedy – jeszcze w ABA – Nuggets wygrali 15 meczów z kolei. 25 punktów Ty’a Lawsona, 20 punktów i 9 asyst profesora Urodzinowego Andre Millera, który w wieku 37 lat szkolił 0/4 z gry Dereka Fishera (serio, już czas).

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSixers mogą jeszcze wygrać transfer Bynuma?
Następny artykułKostki – słowo klucz w sezonie Derona Williamsa

7 KOMENTARZE

 1. hehe CP3 niezły aktor. Czasami się zastanawiam, co sobie myśli taki CP3 podczas robienia tego typu szopek. Rozumiem ferwor walki itp., ale tutaj to czysta kalkulacja i wyrachowanie, CP3 traci w moich oczach coraz bardziej…

  Lubię to: 0
 2. Za takie flopy jak ten CP3 liga powinna ich karać finansowo, bo to już jest chamówa. Zauważył, że stoi akurat przy Demarcusie, który nie ma dobrej 'prasy’ u sędziów i liczył, że uda się gościowi wlepić technika albo jakieś przewinienie.

  Lubię to: 0
 3. szczerze, to własnie straciłem szacunek dla CP3. to po prostu było chamskie. Tak samo jak podchodzenie pod zawodnika w powietrzu. O tym, że było głupie, nie muszę wspominać, bo przecież wiadomo, ze w obecnej dobie takie rzeczy wyjdą po meczu od razu na jaw.
  Kara finansowa oczywista, niestety nie mogą dać choćby jednego meczu zawieszenia, ale na miejscu sędziów powiedziałbym CP3 „własnie spobie prze***ś, i juznie dostaniesz co najmniej połowy tych gwizdków, które wcześniej mniej lub bardziej zasłużenie dostawałeś za nazwisko”. Jeśli w play-offach CP3 zostanie „skrzywdzony” w ostatnich, decydujących fragmentach meczu brakiem gwizdka (a tak się stanie zobaczycie), każdemu przypomnę TĄ sytuację.

  Lubię to: 0
 4. Ogólnie cali Clippers robią się coraz większymi chamami i burakami. Mam nadzieję że ktoś ich wywali z PO już w I rundzie. Nie lubię takich ekip. Za każdym razem starają się upokorzyć przeciwnika. Słaba jest ta pogarda w ich zachowaniu.

  Lubię to: 0
 5. Iguodala zaliczył tylko jedno takie zagranie w 'półkontrataku’ we wczorajszym spotkaniu- dość fartownie podając przy linii końcowej do Farieda(fartownie bo piłka mineła najpierw Koufosa i dwóch obrońców,chyba każdy czuł się zaskoczony). Iggy pudłował niemiłosiernie, cegła za cegłą…

  Lubię to: 0