Akademicki zrzut (17): Turniej rusza już jutro!

6
fot. The Associated Press

Coś dla fanów NCAA. Raz w tygodniu (poniedziałek/najpóźniej wtorek) będę zrzucał najciekawsze opcje z weekendu NCAA, bo zazwyczaj od piątku do niedzieli dzieje się sporo.

W tej pseudo rubryce będzie raczej więcej o graczach, ponieważ ci interesują nas najbardziej w kontekście Draftu 2013 i nie tylko.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPodsumowanie dnia: Monta show
Następny artykułRookie Ranking (17): postęp Waitersa

6 KOMENTARZE

  1. Ma ktoś „doświadczenie” z espnplayer? Działa to bez problemu w Polsce? Czy opcja wykupienia na miesiąc nie ma w sobie jakiś ukrytych haczyków? I przede wszystkim – czy będą tam dostępne wszystkie mecze? ;)

    Pozdrawiam

    Lubię to: 0
    • Działa w Polsce bez najmniejszych problemów. W przypadku wykupienia na miesiąc haczyk jest taki, że jeśli nie zrezygnujesz automatycznie się przedłuża. Drugi haczyk dla niektórych to potrzeba posiadania karty kredytowej. Co do dostępności wszystkich meczów to mogę napisać, że rok temu były na żywo i z odtwarzania. Czy w tym roku będzie podobnie staram się ustalić.

      Lubię to: 0